Obuwie do ślubu 2014

Chociaż buty ślubne zwykle skrywa suknia, stanowią one ważny dodatek i są uzupełnieniem całości stroju Panny Młodej.
Znalezienie butów idealnie pasujących do sukni ślubnej jest naprawdę trudne. Należy ja dobierać do koloru sukni ślubnej i do dodatków które są na sukni.
Jeżeli suknia ślubna jest koloru białego, to buty ślubne też powinny być białe,
Buty w kolorze ecru pasują do sukni ślubnych w kolorach: ecru, śmietanka, kość słoniowa, szampan.

Nad wyborem odpowiednich butów na tę specjalną okazję warto zastanowić się odpowiednio wcześnie , gdyż długość sukienki powinna być dopasowana do wysokości obcasa, buty będą więc potrzebne do ostatecznych przymiarek.
Ponieważ uroczystości ślubno weselne zwykle trwają dość długo, dlatego ważne jest, aby buty były wygodne i odpowiedniej jakości, by wytrzymały weselne szaleństwa taneczne.
Niezwykle efektownie prezentują się buty satynowe. Idealnie pasują na taką uroczystość i doskonale harmonizują się z jedwabną lub atłasową suknią ślubną.
Producenci proponują do ślubu obuwie ozdabiane haftem, cekinami, kwiatami, koronką, kryształkami białymi i kolorowymi, perełkami, koralikami buty skórzane lub ze skóry ekologicznej skóry.

Buty skórzane są najzdrowsze dla stóp, trwałe i wielorazowe – można z powodzeniem je założyć na różne okazje. Uznawane są również za najbardziej eleganckie.

O ślubne buty warto zapytać w salonie, w którym zamawia się suknię. Często sprzedawczynie potrafią wskazać przynajmniej kilka sprawdzonych sklepów, a może się także okazać, że dysponują katalogami butów i istnieje możliwość zamówienia obuwia
Dużą popularnością cieszą się także sklepy internetowe oferujące sprzedaż butów ślubnych. Zanim jednak zdecydujemy się na skorzystanie z usług takiego sklepu, warto jest sprawdzić opinie na jego temat, a także doprecyzować warunki ewentualnego zwrotu towaru.